EMS tréninky

EMS trénink

Jdete k nám poprvé nebo už k nám chodíte pravidelně? S osobním trenérem v našem studiu Elitfit se budete cítit skvěle při jakékoli návštěvě. Cena zahrnuje představení technologie, konzultaci s trenérem, individuální přístup, trénink a závěrečné protažení. Po tréninku si můžete dopřát zdarma skvělou kávu!

790 Kč 

 

 

Rezervovat

1+1 Akce

Podzimní akce pro dvojice! Přijďte vyzkoušet EMS trénink s parťákem a mějte tréninky za zvýhodněnou cenu (395 Kč/osoba). Trénink si můžete vyzkoušet o jakémkoli víkendu, je však nutná rezervace dopředu a mít sehnaného parťáka. Pojďte to zkusit! Akce platí po celý ŘÍJEN. Platí pouze pro NOVÉ KLIENTY Elitfitu.

790 Kč pro 2 osoby 

 

 

Rezervovat

Pětka

Poznejte EMS naplno! Udělejte první krok ke změně a sžijte se s EMS technologií. Společně s osobním trenérem začnete pracovat na splnění vašich cílů a více než měsíc si můžete užívat pohodlí našeho privátního studia.

720 Kč/trénink 

5 tréninků 

Celkem 3 600 Kč 

Rezervovat

Desítka

Pojďme společně nastartovat vaši pozitivní změnu. Užijte si 10 týdnů s revolučním tréninkem EMS. Zlepšíme Vaše držení těla, posuneme vaši kondici a zařídíme, aby bylo vaše tělo odolnější a případně Vás přestala bolet záda. V rámci této spolupráce již naplno poznáte výsledky EMS tréninku.

650 Kč/trénink 

10 tréninků 

Celkem 6 500 Kč 

Rezervovat

Dvacítka

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PERMANENTKA! Budete na sobě makat skoro půl roku a každý na vás pozná změnu. Nejvíc ji ale pocítíte Vy sami. Budete ve skvělé formě za pouhých 20 minut týdně. Ušetříte 3800 Kč.

600 Kč/trénink 

20 tréninků 

Celkem 12 000 Kč 

Rezervovat

Třicítka

Náš nejdelší balíček je pro ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl a zajistit si stálý progres. Výhody dlouhodobého tréninkového programu přinášejí výsledky jako výrazné zlepšení kondice, síly, flexibility nebo snížení bolesti. Buďte stále ve formě a spokojeni se svým tělem i zdravím.

550 Kč/trénink 

30 tréninků 

Celkem 16 500 Kč 

Rezervovat

Parťák

Chcete se motivovat s parťákem navzájem? Tak je pro Vás tento balíček, kdy si dohromady pořídíte 30 tréninků skvělou volbou. Kupte si společnou permici a mějte NEJNIŽŠÍ MOŽNOU CENU tréninku.

520 Kč/trénink 

15 a 15 tréninků 

Celkem 15 600 Kč 

Rezervovat

Online konzultace

Pročetli jste celý náš web, komunikovali jste s naší virtuální trenérkou a stále váháte? Toto je příležitost, jak se s námi spojit napřímo a dopředu si ujasnit, zda je pro Vás naše cvičení vhodné. V rámci konzultace po telefonu Vám vše v rychlosti vysvětlíme tak, abyste si udělali ucelený názor a potvrdíme Vám zda je pro Vás EMS cvičení vhodné či nikoliv. Pokud ano, nic nebude bránit ke sjednání termínu.

ZDARMA 

 

 

Rezervovat


Body Relax (Zdravá záda a regenerace)

Body Relax

Máte potíže se zády, nic zatím nepomohlo? Zkuste terapii impulsy! 8 z 10 klientů potvrzuje výraznou úlevu od bolestí zad. Program Body Realx slouží k odpočinku a je vhodný i pro ty, kteří potřebují zrelaxovat, uvolnit svalové napětí. Urychluje také regeneraci svalů. Při programu si opravdu odpočinete, protože jediným vaším úkolem je ležet. Vhodné i pro starší klienty nebo po operaci či úrazu.

790 Kč 

 

 

Rezervovat

Relax naplno

Bolí vás záda dlouhodobě, ale klasický na klasický EMS trénink z nějakého důvodu chodit nechcete nebo nemůžete? Využít tak můžete program Relax naplno, kdy v průběhu několika týdnů pocítíte výhody přístroje opravdu naplno! Tento balíček je vhodný kombinovat i s jinými permanentkami v rámci EMS tréninku.

600 Kč/návštěva 

10 tréninků relax 

Celkem 6000 Kč 

RezervovatUpozorňujeme, že platnosti jednotlivých permanentek jsou časově omezené.

5 vstupů 2,5 měsíce (10 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 1 měsíc a týden

10 vstupů 5 měsíců (20 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 2,5 měsíce

20 vstupů 10 měsíců (40 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 5 měsíců

30 vstupů 1 rok (52 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 7,5 měsíce

Parťák 6 měsíců (24 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 4 měsíce

Relax naplno 5 měsíců (20 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 2,5 měsíce

Kvůli nepředvídatelným situacím, jako je dlouhodobá zdravotní indispozice, lékařský zákrok nebo delší pracovní pobyt v zahraničí lze při včasné dohodě platnost prodloužit.

Obchodní podmínky

Přečtěte si naše obchodní podmínky.

Platební metody

Platbu lze provést jak v hotovosti, tak platební kartou. Zároveň je možné uplatnit příspěvkové karty Edenred, Benefit plus, Gallery Beta a příspěvkové fondy (FKSP).