EMS trénink

Jdete k nám poprvé nebo už k nám chodíte pravidelně? S osobním trenérem v našem studiu Elitfit se budete cítit skvěle při jakékoli návštěvě. Cena zahrnuje představení technologie, konzultaci s trenérem, individuální přístup, trénink a závěrečné protažení. Po tréninku si můžete dopřát zdarma skvělou kávu!

690 Kč 

 

 

Rezervovat

Pětka

Udělejte první krok ke změně a poznejte naplno účinky EMS tréninku. Společně s osobním trenérem začnete pracovat na splnění vašich cílů a více než měsíc si můžete užívat pohodlí našeho privátního studia.

650 Kč/trénink 

5 tréninků 

Celkem 3 250 Kč 

Rezervovat

Desítka

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BALÍČEK! Pojďme společně nastartovat vaši pozitivní změnu. Užijte si 10 týdnů s revolučním tréninkem EMS. Zlepšíme Vaše držení těla a zmírníme dysbalance, aby bylo odolnější a přestala Vás bolet záda. U tohoto balíčku jsou nejvíce vidět výsledky.

590 Kč/trénink 

10 tréninků 

Celkem 5 900 Kč 

Rezervovat

Dvacítka

Budete na sobě makat 20 týdnů a každý na vás pozná změnu. Nejvíc ji ale pocítíte Vy sami. Budete ve skvělé kondici za pouhých 20 minut týdně. Vyberete si svůj termín a bude se vám věnovat osobní trenér.

500 Kč/trénink 

20 tréninků 

Celkem 10 000 Kč 

Rezervovat

Padesátka

Změňte svůj životní styl a zajistěte si stálé výsledky. Budete mít komplexně aktivovaný svalový skelet, který vám zajistí perfektní fungování vašeho těla. Budete stále ve formě a spokojeni se svým zdravým tělem.

450 Kč/trénink 

50 tréninků 

Celkem 22 500 Kč 

Rezervovat

Upozorňujeme, že platnosti jednotlivých permanentek jsou časově omezené.

5 vstupů 2,5 měsíce (10 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 1 měsíc a týden

10 vstupů 5 měsíců (20 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 2,5 měsíce

20 vstupů 10 měsíců (40 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 5 měsíců

50 vstupů 1,5 roku (70 týdnů) / při pravidelných návštěvách 1× týdně lze vyčerpat za 1 rok

Kvůli nepředvídatelným situacím, jako je dlouhodobá zdravotní indispozice, lékařský zákrok nebo delší pracovní pobyt v zahraničí lze při včasné dohodě platnost prodloužit.

Obchodní podmínky

Přečtěte si naše obchodní podmínky.

Platební metody

Platbu lze provést jak v hotovosti, tak platební kartou. Zároveň je možné uplatnit příspěvkové karty Edenred, Benefit plus, Gallery Beta a příspěvkové fondy (FKSP).