První EMS trénink

Váš úplně první trénink, při kterém Vám vysvětlíme, jak technologie EMS funguje, probereme s vámi váš aktuální stav, vybereme správnou velikost oblečení, EMS kompletu a můžeme se na to vrhnout! Celým tréninkem Vás provede osobní trenér. Úvodní lekce probíhá 75 minut, kde Vám vše důkladně vysvětlíme.

690 Kč 

 

 

Koupit

Jeden EMS trénink

Již máte za sebou první EMS trénink? Přijďte si naplno užít revoluční EMS trénink nové generace. S osobním trenérem a přesně podle vašich potřeb.

690 Kč 

 

 

Koupit

Nastartuj svou změnu

Udělejte první krok ke změně a poznejte naplno účinky EMS tréninku. Společně s osobním trenérem začnete pracovat na splnění vašich cílů a více než měsíc si můžete užívat pohodlí našeho privátního studia.

650 Kč/trénink 

5 tréninků 

Celkem 3 250 Kč 

Koupit

Pravidelný EMS trénink

Pojďme společně nastartovat vaši pozitivní změnu. Užijte si 10 týdnů s revolučním tréninkem EMS. Zlepšíme Vaše držení těla a zmírníme dysbalance, aby bylo odolnější a přestala Vás bolet záda.

590 Kč/trénink 

10 tréninků 

Celkem 5 900 Kč 

Koupit

Parádní kondice

Budete na sobě makat 20 týdnů a každý na vás pozná změnu. Nejvíc ji ale pocítíte Vy sami. Budete ve skvělé kondici za pouhých 20 minut týdně. Vyberete si svůj termín a bude se vám věnovat osobní trenér.

500 Kč/trénink 

20 tréninků 

Celkem 10 000 Kč 

Koupit

Neustále ve formě

Změňte svůj životní styl a zajistěte si stálé výsledky. Budete mít komplexně aktivovaný svalový skelet, který vám zajistí perfektní fungování vašeho těla. Budete stále ve formě a spokojeni se svým zdravým tělem.

450 Kč/trénink 

50 tréninků 

Celkem 22 500 Kč 

Koupit

Upozorňujeme, že platnosti jednotlivých permanentek jsou časově omezené.
5 tréninků = 8 týdnů, 10 tréninků = 15 týdnů, 20 tréninků = 50 týdnů, 50 tréninků = 70 týdnů.

Přečtěte si naše obchodní podmínky.