Bára

Kolem sportu se pohybuji celý život. Jako malá jsem dělala sportovní gymnastiku a scénický tanec. U tance jsem zůstala doposud a věnuji se mu závodně. Ráda chodím do fitness na skupinové tréninky. Baví mě zimní i letní sporty, běh v přírodě, snowboarding, plavání nebo třeba cyklistika. V létě působím jako trenérka na letních sportovních kempech pro děti. Stát se EMS instruktorkou pro mě znamenalo spojit práci s něčím, co mě baví. Být v hezkém sportovním prostředí a pomáhat lidem najít zdravější životní cestu, dokázat jim, že jsou schopni něco změnit, a že se mohou ve svém těle cítit lépe.

Natka

Ke sportu jsem se dostala sama tím, že jsem začala pravidelně běhat. Mám ráda, když je pohyb rozmanitý, tréninky jsou náročné a posunou mě opět dál. Kromě EMS cvičím s vlastní váhou, s TRX systémem a také miluji horskou turistiku, dlouhé procházky, různé druhy kardia a silový trénink především s volnými váhami. EMS mi přijde skvělé díky možnosti zapojení hloubkových svalů, které jsou základem pro spravné držení těla. Prace fitness instruktorky mě naplňuje, jelikož mě těší, když vidím nadšené klienty, kteří se posouvají krok za krokem ke svému cíli a stávají se šťastnějšími a spokojenějšími ve svém těle.

Matěj

Celý život se aktivně věnuji sportu, především judu. Na EMS mě nejvíce zaujala multifunkčnost cvičení a ohromná úspora času, kdy vám 20 minut tréninku nahradí dlouhé hodiny v posilovně. Práci trenéra si užívám, baví mě motivovat lidi k lepším výkonům a pomáhat jim zlepšovat fyzickou kondici.

Lucie

Sportu a fitness se věnuji už několik let. Být trenérkou byl můj velký sen. Tady v Elitfitu jsem ráda, že mohu uplatnit individuální přístup ke každému klientovi. Když můžeme probrat jaký má klient konkrétní cíl a snažit se ho společně dosáhnout. Na EMS se mi líbí, že vůbec nezáleží na věku nebo jestli jste sportovec. Trénink je zkrátka vhodný pro každého.

Anet

Ráda trávím čas ve sportovním prostředí, od dětství hraji aktivně fotbal a ani ostatní sporty mi nejsou cizí. V létě ráda chodím běhat a plavat, v zimě mě baví lyžování. EMS mě příjemně překvapilo tím, že za tak krátkou dobu lze odmakat kvalitní trénink. Role trenérky mě baví, těší mě vidět nadšené a spokojené klienty s chutí sportovat a dělat něco pro sebe.