Bára

Kolem sportu se pohybuji celý svůj život. Jako malá jsem dělala sportovní gymnastiku a scénický tanec. U tance jsem zůstala doposud a věnuji se mu závodně. Ráda chodím do fitness na skupinové tréninky. Baví mě zimní i letní sporty, běh v přírodě, snowboarding, plavání nebo třeba cyklistika. V létě působím jako trenérka na letních sportovních kempech pro děti. Stát se EMS instruktorkou pro mě znamenalo spojit práci s něčím, co mě baví. Být v hezkém sportovním prostředí a pomáhat lidem najít zdravější životní cestu, dokázat jim, že jsou schopni něco změnit, a že se mohou ve svém těle cítit lépe.

Ondra

V dětství jsem si vyzkoušel snad všechny možné sporty, ale dlouhodobě jsem zůstal u fotbalu a atletiky. Hrozně rád jsem s tátou neustále chodil na výšlapy a túry, což mi zůstalo až do teď. Nyní se aktivně věnuji lednímu hokeji, kde jsem prošel extraligovými soutěžmi a posledních pár let i silovému tréninku. Mimo jiné trénuji děti v rozvoji jejich hokejového bruslení. Po prvním EMS tréninku jsem zjistil, že silový trénink je vlastně brnkačka.

Natka

Ke sportu jsem se dostala sama tím, že jsem začala pravidelně běhat. Mám ráda, když je pohyb rozmanitý, tréninky jsou náročné a posunou mě opět dál. Kromě EMS cvičím s vlastní váhou, s TRX systémem a také miluji horskou turistiku, dlouhé procházky, různé druhy kardia a silový trénink především s volnými váhami. EMS mi přijde skvělé díky možnosti zapojení hloubkových svalů, které jsou základem pro spravné držení těla. Prace fitness instruktorky mě naplňuje, jelikož mě těší, když vidím nadšené klienty, kteří se posouvají krok za krokem ke svému cíli a stávají se šťastnějšími a spokojenějšími ve svém těle.

Anička

Sportu se pravidelně věnuji už od mala. Dvanáct let jsem působila jako hráčka fotbalové týmu FC Hradce Králové, nyní hraji jen pro radost a spíše se věnuji předávání svých zkušeností v oblasti fitness klientům. Ve oblasti sportovních aktivit se neustále snažím vzdělávat, abych mohla klientům předat nejlepší tréninkové prvky, v čemž mi také pomáhá mé studium na Fakultě tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci. Při tréninku se u klientů snažím k maximální soustředění a zápal pro danou věc. Jenom tehdy bude mít trénink efekt a klient se posune blíž svému cíli. Jsem vždy ráda, když společně s klientem dosáhneme na takové mety, které si předtím třeba ani nepředstavoval.