Bára

Kolem sportu se pohybuji celý svůj život. Jako malá jsem dělala sportovní gymnastiku a scénický tanec. U tance jsem zůstala doposud a věnuji se mu závodně. Ráda chodím do fitness na skupinové tréninky. Baví mě zimní i letní sporty, běh v přírodě, snowboarding, plavání nebo třeba cyklistika. V létě působím jako trenérka na letních sportovních kempech pro děti. Stát se EMS instruktorkou pro mě znamenalo spojit práci s něčím, co mě baví. Být v hezkém sportovním prostředí a pomáhat lidem najít zdravější životní cestu, dokázat jim, že jsou schopni něco změnit, a že se mohou ve svém těle cítit lépe.

Ondra

V dětství jsem si vyzkoušel snad všechny možné sporty, ale dlouhodobě jsem zůstal u fotbalu a atletiky. Hrozně rád jsem s tátou neustále chodil na výšlapy a túry, což mi zůstalo až do teď. Nyní se aktivně věnuji lednímu hokeji, kde jsem prošel extraligovými soutěžmi a posledních pár let i silovému tréninku. Mimo jiné trénuji děti v rozvoji jejich hokejového bruslení. Po prvním EMS tréninku jsem zjistil, že silový trénink je vlastně brnkačka.

Pája

Zdravému životnímu stylu a sportu se věnuji již od dětství, a proto snažím se o individuální přístup ke každému klientovi. EMS mě jako fitness trenéra velice mile překvapilo. Je skvělé, že jde posílit skoro všechny svaly v těle za pouhých 20 minut a bez vedlejších nežádoucích účinků na rozdíl od fitness. Největší odměnou pro mě je spokojený a zdravý klient. Ve volném čase ráda jezdím na kole, in-linech a chodím do fitness.