Martina Bělková

Do Elitfitu chodím již třetím rokem a jsem nadmíru spokojená. Podařilo se mi ujít kus velké cesty a výrazně zhubnout, vyhovuje mi časový rozsah cvičení a samotná technologie EMS. Skvělou přidanou hodnotou pro mě jsou i trenéři, kteří se mi věnují individuálně.
Marek Liška

V posledních letech jsem přibral hodně kilo a z klasického fitness jsem měl strach, proto jsem si vybral Elitfit. Mám tady trenéra, který se mi věnuje a opravuje mě. Elitfit mi pomohl zhubnout 20kg, což je to, o co jsem nejvíce stál. Kromě toho jsem se odhodlal cvičit a nyní jsem sportovně aktivní.
Josef Semerák

Měl jsem kupu let problémy se zády, teď během půl roku cvičení pomocí EMS jsem zjistil, že mi to velice pomáhá. Záda přestávají bolet. Elitfit navštěvuji z toho důvodu, že mi trénink opravdu pomáhá, což jsem poznal na vlastní kůže. Je tam příjemné prostředí a po tréninku jsem příjemně unavený. Určitě bych to každému doporučil.
Bára Kubíčková

Cvičení v Elitfitu mi přináší dobrý pocit, endorfiny, celkové zlepšení fyzické kondice a svaly. To, že trénink trvá jen 20 minut, mi na tom vyhovuje nejvíc, protože během 45 minut stihnu cvičení, sprchu, kafe a můžu jít. Určitě bych to doporučila i ostatním maminkám, protože si nemusí shánět hlídání na delší dobu a nebo si své dítě mohou vzít i sebou.
Robert Kousal

Přiznám se, že jsem před prvním tréninkem nevěděl, co od toho mám čekat, a také musím přiznat, že to bylo těžší, než jsem čekal. Ale bylo to dost intenzivní cvičení a líbí se mi ta myšlenka, že za 20 minut máte odpracováno a v normální posilovně byste strávili třeba tři hodiny.
Veronika Lálová

Trénink byl hodně super. Přiznám se, že jsem o EMS slyšela úplně poprvé, je to pro mě novinka a jsem z toho nadšená. Máte tady opravdu hezké prostředí, člověk se zde cítí suprově. Velkou výhodu spatřuji v tom, že trénink trvá dvacet minut, takže člověk si může přijít z práce zacvičit a pak se zase vrátit.
Jan Homolka

EMS bych popsal jako hypermoderní cvičení, které je rychlé a zároveň účinné. Překvapilo mě, jak je na EMS obtížné dělat obyčejné cviky, které bez toho jsou easy. EMS je rychlé, nezabere moc času a zároveň není náročné, je to podle toho, jak si to člověk nastaví. V Elitfitu se mi líbí přístup trenérů a také to, že je cvičení individuální. Myslím, že je to super pro lidi, kteří například začínají s cvičením a se stydí chodit do fitka.
Lenka

Díky EMS tréninku mě přestala bolet záda, se kterými jsem měla dlouhodobé problémy. Výrazně se mi zlepšilo držení těla a již se tolik nehrbím.

LenkaMonika

Působím jako učitelka na základní škole, kterou ale nemám v místě svého bydliště. Není tedy moc času na zbyt. Ráda se cítím fit a není mi lhostejné, jak vypadám a v jaké jsem kondici. Proto volím Elitfit!

MonikaMíša

Dříve jsem sportovala velmi často, v poslední době jsem bohužel naprosto vypadla z režimu. Díky Elitfitu se mi povedlo znovu nastartovat svou mysl a přesvědčit své tělo znovu k pohybu.

MíšaMára

Jsem rekreační fotbalista, posilovna a fitko mě moc nebaví a moc dlouho u toho nikdy nevydržím. Spíše je to taková povinnost, a tu si mile rád splním a nahradím právě 20ti minutovým tréninkem v Elitfitu.

MáraAdéla

Civičit sama se moc nedonutím, neustálý dohled, individuální přístup a kontrola trenéra je pro mě klíčová. V Elitfitu dbají i na strečink, který je pro mě důležitý a na ten já nedám dopustit!

AdélaMartina

Tréninky v Elitfitu jsou pro mě skvělé zpestření v rámci cesty za mým snem. Také mi povolila záda, která jsem měla hodně zatuhlá. Oceňuji pěkné prostředí a komfort, které zde je. Důležitý pro mě je také vstřícný a příjemný kolektiv trenérů.

MartinaRomana

Chodit cvičit jsem začala teprve nedávno, a tak se těším na výsledky, které by se měly dostavit při pravidelných návštěvách. V Elitfitu je moc příjemné prostředí, trenér se Vám vždy věnuje a vše dobře vysvětlí.

Romana