Josef Semerák

Měl jsem kupu let problémy se zády, teď během půl roku cvičení pomocí EMS jsem zjistil, že mi to velice pomáhá. Záda přestávají bolet. Elitfit navštěvuji z toho důvodu, že mi trénink opravdu pomáhá, což jsem poznal na vlastní kůže. Je tam příjemné prostředí a po tréninku jsem příjemně unavený. Určitě bych to každému doporučil.
Bára Kubíčková

Cvičení v Elitfitu mi přináší dobrý pocit, endorfiny, celkové zlepšení fyzické kondice a svaly. To, že trénink trvá jen 20 minut, mi na tom vyhovuje nejvíc, protože během 45 minut stihnu cvičení, sprchu, kafe a můžu jít. Určitě bych to doporučila i ostatním maminkám, protože si nemusí shánět hlídání na delší dobu a nebo si své dítě mohou vzít i sebou.
Robert Kousal

Přiznám se, že jsem před prvním tréninkem nevěděl, co od toho mám čekat, a také musím přiznat, že to bylo těžší, než jsem čekal. Ale bylo to dost intenzivní cvičení a líbí se mi ta myšlenka, že za 20 minut máte odpracováno a v normální posilovně byste strávili třeba tři hodiny.
Veronika Lálová

Trénink byl hodně super. Přiznám se, že jsem o EMS slyšela úplně poprvé, je to pro mě novinka a jsem z toho nadšená. Máte tady opravdu hezké prostředí, člověk se zde cítí suprově. Velkou výhodu spatřuji v tom, že trénink trvá dvacet minut, takže člověk si může přijít z práce zacvičit a pak se zase vrátit.
Jan Homolka

EMS bych popsal jako hypermoderní cvičení, které je rychlé a zároveň účinné. Překvapilo mě, jak je na EMS obtížné dělat obyčejné cviky, které bez toho jsou easy. EMS je rychlé, nezabere moc času a zároveň není náročné, je to podle toho, jak si to člověk nastaví. V Elitfitu se mi líbí přístup trenérů a také to, že je cvičení individuální. Myslím, že je to super pro lidi, kteří například začínají s cvičením a se stydí chodit do fitka.
Lenka

Díky EMS tréninku mě přestala bolet záda, se kterými jsem měla dlouhodobé problémy. Výrazně se mi zlepšilo držení těla a již se tolik nehrbím.

LenkaMonika

Působím jako učitelka na základní škole, kterou ale nemám v místě svého bydliště. Není tedy moc času na zbyt. Ráda se cítím fit a není mi lhostejné, jak vypadám a v jaké jsem kondici. Proto volím Elitfit!

MonikaMíša

Dříve jsem sportovala velmi často, v poslední době jsem bohužel naprosto vypadla z režimu. Díky Elitfitu se mi povedlo znovu nastartovat svou mysl a přesvědčit své tělo znovu k pohybu.

MíšaMára

Jsem rekreační fotbalista, posilovna a fitko mě moc nebaví a moc dlouho u toho nikdy nevydržím. Spíše je to taková povinnost, a tu si mile rád splním a nahradím právě 20ti minutovým tréninkem v Elitfitu.

MáraAdéla

Civičit sama se moc nedonutím, neustálý dohled, individuální přístup a kontrola trenéra je pro mě klíčová. V Elitfitu dbají i na strečink, který je pro mě důležitý a na ten já nedám dopustit!

AdélaMartina

Tréninky v Elitfitu jsou pro mě skvělé zpestření v rámci cesty za mým snem. Také mi povolila záda, která jsem měla hodně zatuhlá. Oceňuji pěkné prostředí a komfort, které zde je. Důležitý pro mě je také vstřícný a příjemný kolektiv trenérů.

MartinaRomana

Chodit cvičit jsem začala teprve nedávno, a tak se těším na výsledky, které by se měly dostavit při pravidelných návštěvách. V Elitfitu je moc příjemné prostředí, trenér se Vám vždy věnuje a vše dobře vysvětlí.

Romana