1.

Jaké oblečení si vezmu na sebe?

Aby byl trénink s EMS co nejefektivnější, zapůjčíme vám na cvičení slušivé legíny a triko ze speciálního materiálu, který podporuje přenos elektrického impulzu do svalů. Jsme vybaveni několika komplety v různých velikostech, nemusíte se tedy bát, že nenajdeme tu vaši.
Obuv si můžete přinést pro vaše větší pohodlí, cvičit se dá ale i na boso. Vše ostatní jako hygienické potřeby a ručník nosit nemusíte, všechno vám rádi zapůjčíme zdarma.
Elektrické impulzy se dají bez problémů v libovolných partiích vypnout. Pokud právě kojíte, trenér nastaví přístroj tak, aby elektrické impulzy nepůsobily na oblast prsou.
No jasně! EMS trénink je vhodný i pro ty, kteří nemají zkušenosti s žádným silovým tréninkem. Při tréninku vám bude k dispozici trenér, který vám navrhne tréninkový plán na míru s ohledem na vaši fyzickou zdatnost. Po pár týdnech cvičení si bez něho ani nedokážete představit život. Přijďte EMS vyzkoušet na vlastní kůži!
Není! Oproti staré známé několikahodinové dřině v tělocvičně využívá EMS trénink elektrických impulzů, které velice efektivně posílí až 90% svalů po celém těle za pouhých 20 minut. Stále nevěříte? Přijďte si to vyzkoušet!
Jistě! EMS trénink stále častěji vyhledávají manažeři, podnikatelé či jiní zaneprázdnění lidé, kteří nemají čas na několikahodinové trápení v posilovně. Samotné cvičení trvá pouhých 20 minut, spolu s přípravou a závěrečnou sprchou vám nevezme ani hodinku z vašeho nabitého programu.
Benefit kartou, Edenred kartou a Gallery Betou u nás ve studiu platit lze. Čím však platit bohužel nelze je Multisport karta.
Rozhodně ne. Cvičení s využitím elektrických impulzů se běžně využívá již několik desetiletí, zejména pak při rehabilitacích nebo při jiných léčebných procedurách. Doporučuje ho řada odborníků a nemusíte se bát, že vám do těla pustíme rovných 230 voltů. Po celou dobu tréninku o vás bude pečovat profesionální trenér, který nastaví intenzitu tréninku s ohledem na váš zdravotní i fyzický stav.
Díky EMS tréninku dosáhnete vysněných výsledků za mnohem kratší dobu než při běžném cvičení v posilovně nebo při nezdravých dietách. Zpevníte si celé tělo, posílíte důležité svaly, shodíte přebytečná kila, zbavíte se celulitidy, zlepší se vám metabolismus, dýchání, fyzička, budete odolnější vůči stresu a únavě, bude se vám lépe spát a spolu s novým sebevědomím se budete více usmívat na svět!
Doporučujeme chodit na EMS trénink v pravidelných intervalech. První změny jsou vidět již po několika trénincích, pokud si zakoupíte 10 vstupovou permanentku, garantujeme Vám, že změny uvidíte. Zlepšíte si fyzičku, už za pár týdnů se vám bude lépe dýchat, spát, zbavíte se stresu a zvládnete toho během dne mnohem více.
Trénink EMS je založen na využití certifikovaného přístroje Miha Bodytec, který vysílá elektrické impulzy do svalů skrze elektrody na speciální vestě, kterou vám zapůjčíme. Miha Bodytec je unikátní cvičební přístroj pocházející z Německa, který v sobě spojuje špičkové technologie s maximálním komfortem a užitkem pro všechny klienty.
Určitě! Zapojte do svého tréninkového plánu cokoliv, co vás baví. Běhání, plavání, kolektivní sporty, jógu nebo cyklistiku – čím více pohybu, tím lepší a rychlejší výsledky.
Takové rozhodnutí by měl vždy stanovit váš ošetřující lékař. Ve zdravotnictví se EMS trénink zařazuje mezi léčebné procedury pacientů, pomáhá při rehabilitaci po menších zraněních, staří lidé využívají speciálních masáží s EMS.
Je vhodný pro všechny! EMS tréninky navštěvují muži i ženy bez rozdílu, začátečníci, profesionální sportovci i olympionici, kteří zařazují EMS do svého tréninkového plánu. Privátní studio Elitfit vám navíc nabízí jednu velkou výhodu – na tréninku budete sami, nemusíte se tedy obávat nechtěných pohledů či poznámek okolí.
Ano! Trenér je Vám k dispozici během celých 20 minut a říká Vám, jak máte cvičit a upravuje cviky dle potřeby klienta.
Je to individuální. Hodnoty jsou nastavovány každému klientovi zvlášť podle jeho pocitů, lze v průběhu cvičení kdykoli upravit, a opravdu tak není čeho se bát. Trenér konzultuje každou činnost v návaznosti na komunikaci s klientem.
S technologií EMS může cvičit každý zdravý člověk. Při určitých zdravotních omezeních ale doporučujeme nejprve konzultovat s lékařem. EMS trénink však není možný především v následujících případech:
 • Nekontrolováná epilepsie nebo záchvaty či jiné poruchy nervového systému
 • Kardiostimulátor, implantované elektronické nebo kovové zařízení
 • Těhotenství nebo podezření na těhotenství
 • Rakovinové lézy a oblasti v blízkosti zánětů
 • Popálená, infikovaná nebo jinak zraněná oblast pokožky
 • Akutní bakteriální nebo virové infekce, onemocnění spojená s horečkami
 • Rabdomyolýza (rozpad svalových vláken kosterních svalů)
 • Závažné kardiovaskulární nebo koronární onemocnění
 • Tendence k vnitřnímu krvácení, např. po úrazech nebo zlomeninách
 • Akutní traumata nebo chirurgické zákroky (méně než 6 měsíců)
 • Nedostatečný průtok krve v končetinách nebo kritická ischemie
 • Kýla břišní stěny nebo třísel
 • Těžká forma hemofilie nebo trombóza (poruchy srážlivosti krve)
 • Svalové křeče nebo jiná závažná svalová onemocnění
 • Pravidelná konzumace drog a alkoholu
Váš osobní trenér s vámi všechna tato omezení probere při první návštěvě.
Trénink není vhodný pro osoby mladší 16-ti let.