Chcete ke cvičení pomocí EMS přidat další aktivitu nebo podpořit dosažení svých cílů správným stravováním? Máme pro Vás řešení! Kromě revolučního EMS tréninku nové generace Vám nabízíme další možnosti, jak se v privátním fitness studiu v Hradci Králové dostat do formy.

Bodyforming

Efektivní cvičení zaměřené na problémové partie jako jdou hýždě, stehna a břicho. Na lekci se zaměřujeme na správné provedení cviků, díky čemuž budou vaše problémové partie tvarovány efektivně a zdravě. Cviky jsou prováděny s vlastní vahou a cvičebních pomůcek. Každá lekce je pod vedením zkušeného fitness trenéra, který vám dopřeje individuální přístup a klade také důraz na správné provedení cviků a jejich efektivnost.

Zdravá záda

Bolí vás záda? Nabízíme vám cvičení zaměřené na odstranění bolestí zad a krční páteře, protažení zkrácených a posílení oslabených svalů s využitím overballů, gymballů a dalších pomůcek, které zajistí, že cvičení nebude nudné a pomůže vám zbavit se problémů s pohybovým aparátem. Lekci vede zkušený fitness trenér, který se zaměřuje na individuální přístup a správné provedení cviků.


Výživové poradenství

Cvičení a strava jde spolu ruku v ruce a pro větší efektivitu tréninku je důležité toto pravidlo dodržovat. Pokud si nevíte rady, jak se stravovat nebo potřebujete poradit a nasměrovat správným směrem, tak jsme tu pro vás. 

Dle vašich preferencí a chutí sestavíme jídelníček na míru, který vás bude bavit. Jídelníček je složený z běžně dostupných surovin, bez nutnosti kupovat jakékoli doplňky stravy. Připravýme pro vás jakýkoliv druh jídelníčku, ať už hubnoucí, udržovací nebo nabírací. 

Klademe důraz na individuální potřeby zákazníka. Jídelníček je upraven podle výživové hodnoty, výšky, váhy, věku a fyzické aktivity. V jídelníčku je vždy vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků, který je nezbytný pro správné fungování organismu.

Fyzio-analýza 

Trápí vás bolesti? Přijďte na analýzu svalových dysbalancí vedenou profesionálním fitness trenérem, který vám zjistí vaše problémy a diagnostikuje dysbalance. Na základě vašich problémů doporučí sadu cviků na posílení či protažení jednotlivých svalů, které vás omezují.